Regał Loftowy dębowy 04 Regał Loftowy dębowy 2m | 50cm | 6p Regał Loftowy dębowy 2m | 50cm | 6p Regał Loftowy dębowy 2m | 50cm | 6p
-30%
Regał Loftowy dębowy 04
Dostępność od ręki
Produkt nowy

Dostępny od ręki
W produkcji sztuk

Regał Loftowy dębowy 2m | 50cm | 6p - lite drewno

(Loft/wR/04) (143633) Producent WOODICA

Cena: 3 300 zł

  2 310 zł

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 2 310 zł

Promocja kończy się za

100% lite drewnoGwarancja 7 latMeble dębowe dostępne od rękiGrubość blatu górnego

Opcje produktu

* wymagane pola

Cena: 3 300 zł

  2 310 zł

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 2 310 zł
Koszt wysyłki 99Maksymalna cena wysyłki

Krótki opis


Dlaczego meble dębowe Woodica?

  • Niepowtarzalny design
  • Meble dostępne od ręki
  • 2 lata gwarancji
  • 100% lite drewno
  • Czas na zwrot 14 dni
Wymiary i ceny
(szerokość x wysokość x głębokość)

50cm x 200cm x 38cm 3300 zł 2310 zł

* Podany wymiar to całkowity wymiar zewnętrzny.Szczegóły

Regał Loftowy z dębowymi półkami i metalowym stelażem będzie niewątpliwą ozdobą każdego pomieszczenia. Każdy element wykonania współgra ze sobą, aby stworzyć niepowtarzalny mebel. Prosta forma podkreśla i uwydatnia niezwykle bogatą strukturę dębu.

Trwałe regały loftowe, które są połączeniem metalu i litego drewna dębowego. Widoczne na blatach niepowtarzalne słoje i pęknięcia nadają im, wyraz szlachetności i naturalnego piękna. Dzięki solidności i trwałości konstrukcji, meble dębowe to meble kolejnych pokoleń. Metalowy stelaż malowany jest techniką proszkową co gwarantuje uzyskanie najwyższej jakości i zabezpiecza stalową powierzchnię na wiele lat. W naszej ofercie odnajdą Państwo regały loftowe w różnych kombinacjach.

Powyższy mebel został wykonany z litego drewna dębowego.

Półki regałów osadzone są na solidnym stalowym stelażu, malowanym proszkowo. Elementy nagrzewane są do 140-200°C, w rezultacie czego powstaje bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia powłoka lakiernicza.

Rodzaje wybarwień
W wersji podstawowej meble dębowe wykańczamy olejem bezbarwnym. Główne zdjęcie przedstawia właśnie ten kolor. Jest to standardowe wybarwienie dla kolekcji dębowych.

Zalecamy, aby regał został przymocowany do ściany. Zwiększy to jego stabilność oraz bezpieczeństwo użytkowania, gdy zostanie wypełniony drobiazgami, książkami, lub też innymi cięższymi przedmiotami.

Dlaczego warto wybrać meble drewniane?

Wybór drewnianych mebli to mądra inwestycja, która zapewni bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Drewno to materiał niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne i wiele czynników chemicznych. Charakteryzuje się wysokim współczynnikiem wyrażającym wartość odporności na ścieranie. Naturalne pochodzenie sprawia, że meble drewniane są ekologiczne, nieszkodliwe dla organizmu ludzkiego i nie posiadają metali i cząstek stałych jak niektóre materiały do produkcji mebli. Dzięki odpowiedniej obróbce zachowana zostaje czystość desek. Główną zaletą jest antystatyczność tego naturalnego surowca – nie przyciąga on drobinek kurzu, więc jest dobrym pomysłem na urządzenie pokoju dla alergika. Drewno posiada właściwości higroskopijne, a więc odpowiednio wchłania i oddaje wilgoć a przy tym zachowuje temperaturę pokojową. W przypadku litego drewna, niewątpliwą zaletą jest jego niepowtarzalna faktura i charakterystyczny zapach – już w nim samym można się zakochać. Meble drewniane to także elegancja, która podkreśla gust właściciela. Surowiec łatwo poddaje się obróbce, więc można uzyskać ciekawy i oryginalny kształt mebli. Pielęgnacja mebli z litego drewna jest prosta i nie wymaga dużych nakładów czasowych i finansowych. Po latach użytkowania możliwe jest ich łatwe odnowienie.


Postaw na Eko…

Lasy PaństwoweNasze meble wykonane są z litego drewna pochodzącego z rodzimych lasów, które są odnawiane poprzez kolejne zalesienia. W surowiec zaopatrujemy się w Lasach Państwowych, które dysponują certyfikatami FSC. Do barwienia wykorzystujemy nieszkodliwe dla środowiska woski, olejowoski i lakiery. Naturalne materiały zapewniają bezpieczeństwo i trwałość wyrobów a cały proces produkcji jest przyjazny dla natury.
Certyfikat FSC

Wybierz Estetykę…

Oryginalne kształty naszych mebli pobudzają wyobraźnię. Przebywanie w pięknie urządzonym wnętrzu umila czas i pozwala na wyciszenie się w czasie odpoczynku.

Skorzystaj z Ergonomicznych rozwiązań…

Projektując kolekcję mebli kładziemy szczególny nacisk na praktyczność, łatwość w obsłudze, komfort i wygodę. Odpowiednio dobrane wymiary i kształty mebli gwarantują funkcjonalność i bezpieczeństwo.