Meble dla gości, czyli nasze meble do obiektów hotelowych

Wielkimi krokami zbliża się długi weekend majowy, a następnie wyczekiwane przez wszystkich wakacje – czas wypoczynku dla uczniów, studentów, czas zasłużonych urlopów dla pracowników. W obu okresach hotele, pensjonaty i inne miejsca oferujące zakwaterowanie przeżywają istne oblężenie. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się oczywiście te, które znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach, jednocześnie oferując przyjazne portfelowi ceny. Te dwie cechy są niezwykle istotne dla większości klientów, ale do cech, które decydują o wyborze danego obiektu lub udaniu się do konkurencji, zalicza się również aranżacja wnętrza i jego wyposażenie. Dlatego też właściciele obiektów hotelowych wybierają tylko najlepsze meble – trwałe, eleganckie, dające poczucie ekskluzywności, meble praktyczne i estetycznie wykonane – słowem, meble wykonane z drewna.

Wielkimi krokami zbliża się długi weekend majowy, a następnie wyczekiwane przez wszystkich wakacje – czas wypoczynku dla uczniów, studentów, czas zasłużonych urlopów dla pracowników. W obu okresach hotele, pensjonaty i inne miejsca oferujące zakwaterowanie przeżywają istne oblężenie. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się oczywiście te, które znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach, jednocześnie oferując przyjazne portfelowi ceny. Te dwie cechy są niezwykle istotne dla większości klientów, ale do cech, które decydują o wyborze danego obiektu lub udaniu się do konkurencji, zalicza się również aranżacja wnętrza i jego wyposażenie. Dlatego też właściciele obiektów hotelowych wybierają tylko najlepsze meble – trwałe, eleganckie, dające poczucie ekskluzywności, meble praktyczne i estetycznie wykonane – słowem, meble wykonane z drewna.

Pozyskanie klientów, w tym przypadku – gości, jest priorytetem dla właścicieli obiektów hotelowych. Często wypada wręcz stanąć na głowie, byleby osoba, która zdecyduje się na wybranie naszego pensjonatu była zadowolona. Obiekty oferujące zakwaterowanie można umownie podzielić na dwie grupy: obiekty większe, które są w stanie zaoferować pokoje znacznej ilości gości i zapewnić im wszelkie wygody (hotele, hostele, pensjonaty), a także mniejsze, które stawiają na atrakcyjną cenę i domową atmosferę (kwatery prywatne, domki letniskowe). W przypadku obiektów większych, pierwsze wrażenie wywierane jest już w recepcji. Dlatego też stylowa, drewniana lada hotelowa z pewnością przyciągnie uwagę gości. Jeśli ich kolejne doświadczenia (estetyczne, ale także poziomu i jakości obsługi) będą stały na równie wysokim poziomie, istnieje duża szansa na to, że pozyskamy stałego klienta.

Najważniejsza jest jednak nie recepcja, a sposób urządzenia pokoju hotelowego, w tym wchodzące w jego skład meble. Bezwzględnie muszą one posiadać kilka cech, bez których nie może być mowy o zadowolonym kliencie. Meble muszą być wykonane z trwałego, wytrzymałego materiału – wiąże się to bezpośrednio ze wzmożoną eksploatacją. Dlatego też, bardzo dobrym wyborem są meble drewniane – spełniają oba wymagania, ponadto są eleganckie, cieszą oko, a do pomieszczenia wnoszą powiew natury, nawet jeśli znajdujemy się w centrum dużego miasta. Wymienione wyżej cechy spełniają również ważną funkcję w odbiorze pomieszczenia przez gości. Drewno nadaje wnętrzu spokoju i niepowtarzalnej atmosfery – dzięki nim osoby przebywające w pokoju mogą się zrelaksować i odpocząć. Drewniane meble mogą przybierać różne formy zgodne z artystycznym zamysłem projektanta – w zależności od potrzeb możemy uzyskać meble proste, bez ozdób, nawiązujące do klasycznych standardów lub przeciwnie, meble bardziej ozdobne, z finezyjnymi kształtami i wzorami (np. góralskimi, które podkreślą klimat pomieszczenia).

W pokoju hotelowym nie może zabraknąć łóżka – te wykonane z drewna spełniają swoją funkcję idealnie. Są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, a jeśli dodatkowo zostaną wyposażone w odpowiednio dobrany stelaż i dobry materac, możemy być pewni, że goście będą usatysfakcjonowani oferowaną wygodą. Przy łóżku powinien pojawić się stolik nocny (lub dwa, jeśli łóżko jest dwuosobowe) – to przydatny mebel, który pozwala mieć pod ręką wszystkie potrzebne drobiazgi, nie zajmuje przy tym zbyt wiele miejsca, więc może pojawić się nawet w niewielkich metrażowo pomieszczeniach. Do podstawowego wyposażenia pokoju hotelowego należą również krzesła czy fotele, a także stół lub stolik – w tym przypadku istotna jest ich stabilność i wygoda korzystania z nich. Meble drewniane są masywne, więc trudno je przypadkiem przewrócić, oferują natomiast wysoki komfort użytkowania.

Niezaprzeczalną zaletą mebli drewnianych jest ich elegancja. Pozwala to spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Uniwersalność drewna natomiast sprawia, że meble pasują do większości stylów aranżacji wnętrz i doskonale je dopełniają. Meble drewniane są kwintesencją praktyczności, wygody, estetycznego i eleganckiego wyglądu oraz bardzo wysokich wartości parametrów wytrzymałościowych. Czy można oczekiwać czegoś więcej od mebli do obiektów hotelowych?

Kuba Srebrzyński

Autor: Kuba Srebrzyński


Dołącz do Kuby Srebrzyńskiego na Google+

Strona: www.zrobionezdrewna.pl

Zostaw komentarz

Najczęściej zadawane pytania o Raty PayU
(kredyt konsumencki)

Kiedy są dostępne Raty PayU?


Raty PayU są dostępne w wybranych e-sklepach, jeśli Twoje zakupy wraz z kosztami wysyłki mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł.


Jak działają Raty PayU?


Zapraszamy Cię do obejrzenia krótkiej animacji.


Kto udziela pożyczki ratalnej na zakupy?


Podmiotem udzielającym pożyczki ratalnej na zakupy jest jeden z partnerów pożyczkowych PayU: Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym, zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim. PayU pośredniczy pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Sprzedający nie jest stroną umowy o pożyczkę.


Jaki jest koszt pożyczki?

Przykłady reprezentatywne dla pożyczek udzielanych w ramach Rat PayU:

Raty PayU - Pożyczka 0%


Umowa o Pożyczkę 0% zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO: 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Dla Pożyczki 0% dostępne są następujące okresy spłaty: 3, 5, 6 lub 10 miesięcznych rat. Warunki oferty wg stanu na 31.05.2020 r. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od akceptacji przez Klienta ostatecznych warunków zaproponowanych przez Partnera. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Regulamin Pożyczki 0% w ramach Rat PayU (pobierz).

Raty PayU – Pożyczka Standardowa


Umowa o Pożyczkę Standardową w ramach Rat PayU zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1.257,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 17,52%, oprocentowanie zmienne 6,5%, całkowita kwota do zapłaty: 1.312,16 zł, całkowity koszt: 131,87 zł (w tym: prowizja: 76,72 zł, odsetki: 55,16 zł,), 15 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 87,48 zł. Warunki oferty wg stanu na 31.05.2020 r. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Przyznanie Pożyczki Standardowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera. Przyznanie Pożyczki Standardowej uzależnione jest od akceptacji przez Klienta ostatecznych warunków zaproponowanych przez Partnera PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.


Jak wygląda procedura zwrotu w przypadku zakupu na raty?


Zgodnie z art. 27. ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.
• W celu odstąpienia od tak zawartej umowy, konsument wysyła do sklepu oświadczenie rezygnacji z zakupu (odstąpieniu od umowy sprzedaży) i zwraca towar.
• Po spełnieniu wymogów formalnych i zaakceptowaniu zwrotu towaru, sklep dokonuje za pomocą Systemu PayU zwrotu do PayU (częściowego lub całościowego) środków pochodzących z pożyczki, którymi Kupujący sfinansował zakup.
• PayU przekazuje następnie środki ze zwrotu bezpośrednio do pożyczkodawcy, z którym Kupujący zawarł umowę pożyczki.
• PayU każdorazowo poinformuje Kupującego (e-mail) o odnotowanym zwrocie wraz z podaniem szczegółów zwrotu oraz płatności ratalnej, której dotyczył zwrot.
• W celu zapewnienia prawidłowej obsługi umowy pożyczki po zwrocie środków, w tym złożenia dyspozycji odstąpienia lub dokonania wcześniejszej spłaty, Kupujący powinien każdorazowo skontaktować się bezpośrednio z pożyczkodawcą.


Wyjątki


Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (pobierz) prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje Kupującemu w odniesieniu do umów wyszczególnionych w tym artykule, w tym między innymi nie przysługuje Kupującemu zawierającemu umowę o zakup biletów na wydarzenia rozrywkowe, sportowe lub kulturalne poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość.


Co się stanie, jeśli nie dostanę pożyczki?


Twój zakup nie zostanie zrealizowany, jeśli pożyczkodawca nie udzieli Ci pożyczki lub jeśli po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, nie wykonasz kolejnych kroków polegających na weryfikacji tożsamości i zatwierdzeniu warunków umowy o pożyczkę za pomocą otrzymanego kodu SMS.

Aby zrealizować zakup, możesz wrócić do sklepu i wybrać inną formę płatności.
Promocja PayU Raty 0%

FACHOWI KONSULTANCI

Nasi konsultanci to profesjonalny zespół ludzi, którzy udzielą wyczerpujących informacji i pomogą dokonać właściwego wyboru...

DOSTAWA Z WNIESIENIEM

Nasza oferta obejmuje wniesienie mebli do mieszkania lub domu klienta oraz montaż mebli na miejscu...

SZYBKA WYSYŁKA

Nasze meble dostarczamy na miejsce własnym środkiem transportu, w krótkim czasie, z zachowaniem bezpieczeństwa przesyłek...

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Jedną z honorowanych form płatności za zakupione meble jest płatność przy odbiorze, która gwarantuje spokojną i bezpieczną transakcję...Płatności

PayU PayPal MasterCard Visa GeoTrus SSL Opineo - Słucham swoich klientów Opinie konsumenckie Google