Łóżko i materac – wybór, od którego zależy Twój komfort. Postaw na nasze solidne i trwałe łóżka dębowe oraz materace firmy Koło

Wybór łóżka i materaca do sypialni to duża odpowiedzialność. To od ich jakości zależy, czy atmosfera w sypialni będzie korzystna, a nasz sen niezakłócony. Warto przy tym postawić na coś, co świetnie spełni swoją funkcję, ale i będzie się doskonale prezentować. Już od wielu lat niezrównaną ozdobą sypialni są łóżka dębowe, które dzięki bogatemu designowi i surowemu pięknu są jej centralnym punktem i miejscem relaksu. Zapoznaj się z naszą ofertą stylowych łóżek dębowych i dostosowanych do Twoich potrzeb materacy Koło.

Solidne łóżka dębowe – użyteczność i piękno na wiele lat

Stawiając na łóżka dębowe, zwykle kierujemy się ich trwałością. Rzeczywiście, to jeden z tych mebli, który spędza z nami przynajmniej osiem godzin dziennie i musi wytrzymać wiele obciążeń.Solidna konstrukcja i precyzyjne wykonanie naszych łóżek dębowych gwarantuje komfortowe użytkowanie przez wiele następnych lat. Ponadto, dębowe łóżka nie wymagają pokrycia lakierami lub sztucznymi powłokami, które mogą uwalniać toksyczne cząsteczki. Nasze meble z litego drewna dębowego wybarwione są olejami, które chronią drewno i zapewniają mu trwałość, zachowując przy tym jego naturalny wygląd.Są także bezpieczne dla dzieci i osób zmagających się z alergiami. Naturalny materiał w ciepłym kolorze jest natomiast bardzo przyjemny w dotyku, a delikatny aromat prawdziwego drewna wypełnia sypialnię i wprawia w dobry nastrój. Sprzyja to wyciszeniu i relaksowi, uspokaja przed snem. Sypialnia wypełniona dębowymi meblami staje się cichym, przyjaznym zakątkiem.

Solidne łóżka dębowe z łatwością opierają się również próbie czasu i pozostają ozdobą sypialni nawet wtedy, gdy jej wnętrze zostanie całkowicie przeprojektowane.Każdy taki mebel jest ponadczasowy – nawet nowoczesne łóżka z kolekcji Modern lub Vernalis mają klasyczny design, dzięki któremu wyśmienicie wkomponują się w każdy wystrój. Poza tym, proste, wyrafinowane kształty tych łóżek nie przytłaczają nawet niewielkich sypialnianych przestrzeni. Bez problemu można je więc dostosować do swoich potrzeb, wybierając najbardziej odpowiedni model mebla. Mogą to być łóżka dębowe na solidnych nogach, łóżka lewitujące, delikatne i romantyczne łoża z kolekcji Malaga lub loftowe łóżka z kolekcji Steel. Wszystkie z nich prezentują się ponadprzeciętnie, niezależnie od aranżacji pomieszczenia.


Materace firmy Koło na zdrowy i spokojny sen


Solidna rama dębowa musi idealnie współgrać z materacem.
Nie należy traktować materaca jak zwykłego przedmiotu, ale jak obiekt spersonalizowany, który musi być doskonale dostosowany do sylwetki, wagi ciała, upodobań i specyficznych wymagań. Warto zaznajomić się z ofertą producenta, który oferuje szeroki wybór materacy o różnych parametrach i właściwościach.


Materace firmy Koło to produkty wysokiej klasy, stworzone z wytrzymałych i wysokogatunkowych komponentów. Bogata oferta umożliwia zaś wybór materaca odpowiedniego dla siebie – pod względem twardości, budowy materaca, materiału wykonania, czy też specjalnych zastosowań.Dostępne opcje różnią się od siebie pod różnymi względami, a do wyboru mamy między innymi:

  • strefowe materace kieszonkowe, które zapewniają idealne podparcie każdej części ciała;

  • sprężyste i przewiewne materace lateksowe, wykazujące także niezwykłe właściwości antybakteryjne i antyroztoczowe;

  • termoelastyczne materace piankowe z pamięcią ciała, zapewniające prawidłowy przepływ krwi podczas snu i niezatrzymujące ciepła oddawanego przez ciało;

  • materace dla par z wyznaczonymi strefami o różnych stopniach twardości dla kobiety i mężczyzny;

  • materace z matą z włókna kokosowego, które zapewniają idealną cyrkulację powietrza.


Podobnie jak łóżka dębowe z naszych kolekcji, materace firmy Koło dostępne są w różnych rozmiarach.
Standardowe, najczęściej wybierane w polskich domach rozmiary eliminują problem czasochłonnych i żmudnych poszukiwań. Nie trzeba też rezygnować z pożądanych właściwości materaca na rzecz odpowiedniego rozmiaru i odwrotnie. To bardzo ważne, bo komfortowy sen i wypoczynek istotnie wpływają na jakość życia. Nie sposób tego przecenić.

Zostaw komentarz

Najczęściej zadawane pytania o Raty PayU
(kredyt konsumencki)

Nowość!

Teraz możesz wybrać nawet do 20 rat 0%.


Kiedy są dostępne Raty PayU?


Raty PayU są dostępne w wybranych e-sklepach, jeśli Twoje zakupy wraz z kosztami wysyłki mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł.


Jak działają Raty PayU?


Zapraszamy Cię do obejrzenia krótkiej animacji
KLIKNIJ TUTAJ.


Kto udziela pożyczki ratalnej na zakupy?


Podmiotem udzielającym pożyczki ratalnej na zakupy jest jeden z partnerów pożyczkowych PayU: Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym, zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim. PayU pośredniczy pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Sprzedający nie jest stroną umowy o pożyczkę.


Jaki jest koszt pożyczki?

Przykłady reprezentatywne dla pożyczek udzielanych w ramach Rat PayU:

Raty PayU - Pożyczka 0%


Umowa o Pożyczkę 0% zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO: 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Dla Pożyczki 0% dostępne są następujące okresy spłaty: 3, 5, 6, 10, 12, 15, 18 lub 20 miesięcznych rat. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od akceptacji przez Klienta ostatecznych warunków zaproponowanych przez Partnera. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Regulamin Pożyczki 0% w ramach Rat PayU (pobierz).

Raty PayU – Pożyczka Standardowa


Umowa o Pożyczkę Standardową w ramach Rat PayU zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1.257,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 17,52%, oprocentowanie zmienne 6,5%, całkowita kwota do zapłaty: 1.312,16 zł, całkowity koszt: 131,87 zł (w tym: prowizja: 76,72 zł, odsetki: 55,16 zł,), 15 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 87,48 zł. Warunki oferty wg stanu na 31.05.2020 r. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Przyznanie Pożyczki Standardowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera. Przyznanie Pożyczki Standardowej uzależnione jest od akceptacji przez Klienta ostatecznych warunków zaproponowanych przez Partnera PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.


Jak wygląda procedura zwrotu w przypadku zakupu na raty?


Zgodnie z art. 27. ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.
• W celu odstąpienia od tak zawartej umowy, konsument wysyła do sklepu oświadczenie rezygnacji z zakupu (odstąpieniu od umowy sprzedaży) i zwraca towar.
• Po spełnieniu wymogów formalnych i zaakceptowaniu zwrotu towaru, sklep dokonuje za pomocą Systemu PayU zwrotu do PayU (częściowego lub całościowego) środków pochodzących z pożyczki, którymi Kupujący sfinansował zakup.
• PayU przekazuje następnie środki ze zwrotu bezpośrednio do pożyczkodawcy, z którym Kupujący zawarł umowę pożyczki.
• PayU każdorazowo poinformuje Kupującego (e-mail) o odnotowanym zwrocie wraz z podaniem szczegółów zwrotu oraz płatności ratalnej, której dotyczył zwrot.
• W celu zapewnienia prawidłowej obsługi umowy pożyczki po zwrocie środków, w tym złożenia dyspozycji odstąpienia lub dokonania wcześniejszej spłaty, Kupujący powinien każdorazowo skontaktować się bezpośrednio z pożyczkodawcą.


Wyjątki


Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (pobierz) prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje Kupującemu w odniesieniu do umów wyszczególnionych w tym artykule, w tym między innymi nie przysługuje Kupującemu zawierającemu umowę o zakup biletów na wydarzenia rozrywkowe, sportowe lub kulturalne poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość.


Co się stanie, jeśli nie dostanę pożyczki?


Twój zakup nie zostanie zrealizowany, jeśli pożyczkodawca nie udzieli Ci pożyczki lub jeśli po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, nie wykonasz kolejnych kroków polegających na weryfikacji tożsamości i zatwierdzeniu warunków umowy o pożyczkę za pomocą otrzymanego kodu SMS.

Aby zrealizować zakup, możesz wrócić do sklepu i wybrać inną formę płatności.
Promocja PayU Raty 0%

FACHOWI KONSULTANCI

Nasi konsultanci to profesjonalny zespół ludzi, którzy udzielą wyczerpujących informacji i pomogą dokonać właściwego wyboru...

DOSTAWA Z WNIESIENIEM

Nasza oferta obejmuje wniesienie mebli do mieszkania lub domu klienta oraz montaż mebli na miejscu...

SZYBKA WYSYŁKA

Nasze meble dostarczamy na miejsce własnym środkiem transportu, w krótkim czasie, z zachowaniem bezpieczeństwa przesyłek...

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Jedną z honorowanych form płatności za zakupione meble jest płatność przy odbiorze, która gwarantuje spokojną i bezpieczną transakcję...Płatności

PayU PayPal MasterCard Visa GeoTrus SSL Opineo - Słucham swoich klientów Opinie konsumenckie Google