Krzesła w naszej ofercie. Dla każdego coś wygodnego i wyjątkowego

Drewniane krzesła to meble z duszą – każde z nich jest niepowtarzalne. To nie tylko niezbędne wyposażenie jadalni, ale również pokoju dziennego, gabinetu, czy pokoju dziecięcego. Wybierając te jedyne, zwróćmy uwagę nie tylko na jakość ich wykonania i komfort, który mogą nam zagwarantować. Równie ważny jest ich design i to, jak komponują się z wystrojem wnętrza. Przedstawiamy kilka propozycji, które wykonaniem i wyglądem zadowolą nawet najbardziej wymagających.

Tradycyjne krzesła drewniane do wnętrz klasycznych

Proste, tradycyjne krzesła drewniane są uniwersalnymi elementami wyposażenia wnętrz. Zmieniają się trendy aranżacyjne, ale meble z litego drewna nie wychodzą z mody. Można je zestawić praktycznie ze wszystkimi barwami oraz każdym materiałem wykończenia ścian lub podłogi. Doskonale wyglądają nawet w ekstrawaganckich połączeniach z betonem, ściennymi panelami na wysoki połysk lub tapetami w wyraźne geometryczne wzory.

Mimo wszystko wciąż najchętniej stawia się na wyrafinowaną klasykę. Nie bez powodu. Klasyczne krzesło z litego drewna dębowego pozwoli nam stworzyć spójny wystrój, natomiast dzięki krzesłom stylizowanym, takim jak nasze fotele dębowe lub bestsellerowe krzesło 01, uda nam się przełamać jednostajność aranżacyjną. Drewniane krzesła w tym stylu staną się ciekawym akcentem dekoracyjnym i mogą same narzucać styl pomieszczenia.

Dowolność aranżacji potęguje również łatwość zestawienia tradycyjnych krzeseł z innymi meblami drewnianymi wykonanymi w tej samej estetyce, choć niekoniecznie z tej samej linii produktowej.

Naturalistyczne nurty w aranżacji wnętrz


Krzesła z litego drewna świetnie sprawdzają się w stylistyce nawiązującej do natury. W tej kwestii największe zasługi możemy przypisać niepowtarzalności drewna, jego struktury, czy wybarwieniu. Nie ma dwóch takich samych mebli drewnianych – zupełnie tak jak w naturze różnią się ułożeniem słojów i sęków. Te nieregularności i oryginalność szczególnie cenione są w stylu skandynawskim i rustykalnym, gdzie lite drewno łączone jest z innymi naturalnymi materiałami.

Często stosuje się również miękkie i delikatne obicia siedzisk, które poprawią komfort użytkowania krzesła. Takie jest między innymi tapicerowane krzesło z litego drewna dębowego – w zestawieniu z tapicerką w różnych barwach uda nam się stworzyć ciekawe efekty, bez totalnej reorganizacji przestrzeni.

Lekkie krzesła ażurowe – dom w stylu prowansalskim


Białe krzesła sosnowe z kolekcji Nicea pomogą nam wprowadzić odrobinę prowansalskiego stylu do wnętrz. Jasna kolorystyka, delikatna ornamentyka i ażurowe wykończenia tych drewnianych krzeseł optycznie powiększają przestrzeń i rozjaśniają pomieszczenie.

W stylu prowansalskim – który nie musi być całkiem uporządkowany i lubi lekki bałagan – bielone drewniane krzesła możemy połączyć z innymi meblami w tym kolorze, ale nie musimy. Będą wyglądały równie dobrze w zestawieniu z inną kolorystyką typową dla regionu Prowansji: żółcieniem, błękitem, brązem, ceglaną czerwienią i różnymi odcieniami zieleni. Z tego względu białe krzesła chętnie wybierane są do wnętrz, w których występują akcenty wykonane z naturalnego kamienia, ceramiki lub terakoty.

A może stylowe krzesła tapicerowane?


W tej kategorii kryje się naprawdę różnorodna stylistyka i wzornictwo, nie sposób wybrać więc jednego charakteru wnętrza, do którego będą pasowały tego rodzaju krzesła. Możemy na przykład zdecydować się na tapicerowane ekoskórą krzesło z litego drewna dębowego, które zarówno pomieszczeniom tradycyjnym, jak i nowoczesnym nadaje luksusowego sznytu.

Dobrym wyborem dla tradycjonalistów będzie również klasyczne krzesło dębowe z obiciem z tkaniny strukturalnej, zaś dla osób lubiących nieco bardziej wyraziste kompozycje i kolory – tapicerowany fotel dębowy o opływowych kształtach. Może on występować jako samodzielny mebel salonowy, ale też intrygująco wygląda przy stole jadalnianym. Tak skomponowana przestrzeń z pewnością przed długi czas będzie przyciągać wzrok.Zostaw komentarz

Najczęściej zadawane pytania o Raty PayU
(kredyt konsumencki)

Nowość!

Teraz możesz wybrać nawet do 20 rat 0%.


Kiedy są dostępne Raty PayU?


Raty PayU są dostępne w wybranych e-sklepach, jeśli Twoje zakupy wraz z kosztami wysyłki mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł.


Jak działają Raty PayU?


Zapraszamy Cię do obejrzenia krótkiej animacji
KLIKNIJ TUTAJ.


Kto udziela pożyczki ratalnej na zakupy?


Podmiotem udzielającym pożyczki ratalnej na zakupy jest jeden z partnerów pożyczkowych PayU: Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym, zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim. PayU pośredniczy pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Sprzedający nie jest stroną umowy o pożyczkę.


Jaki jest koszt pożyczki?

Przykłady reprezentatywne dla pożyczek udzielanych w ramach Rat PayU:

Raty PayU - Pożyczka 0%


Umowa o Pożyczkę 0% zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO: 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Dla Pożyczki 0% dostępne są następujące okresy spłaty: 3, 5, 6, 10, 12, 15, 18 lub 20 miesięcznych rat. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od akceptacji przez Klienta ostatecznych warunków zaproponowanych przez Partnera. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Regulamin Pożyczki 0% w ramach Rat PayU (pobierz).

Raty PayU – Pożyczka Standardowa


Umowa o Pożyczkę Standardową w ramach Rat PayU zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1.257,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 17,52%, oprocentowanie zmienne 6,5%, całkowita kwota do zapłaty: 1.312,16 zł, całkowity koszt: 131,87 zł (w tym: prowizja: 76,72 zł, odsetki: 55,16 zł,), 15 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 87,48 zł. Warunki oferty wg stanu na 31.05.2020 r. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Przyznanie Pożyczki Standardowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera. Przyznanie Pożyczki Standardowej uzależnione jest od akceptacji przez Klienta ostatecznych warunków zaproponowanych przez Partnera PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.


Jak wygląda procedura zwrotu w przypadku zakupu na raty?


Zgodnie z art. 27. ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.
• W celu odstąpienia od tak zawartej umowy, konsument wysyła do sklepu oświadczenie rezygnacji z zakupu (odstąpieniu od umowy sprzedaży) i zwraca towar.
• Po spełnieniu wymogów formalnych i zaakceptowaniu zwrotu towaru, sklep dokonuje za pomocą Systemu PayU zwrotu do PayU (częściowego lub całościowego) środków pochodzących z pożyczki, którymi Kupujący sfinansował zakup.
• PayU przekazuje następnie środki ze zwrotu bezpośrednio do pożyczkodawcy, z którym Kupujący zawarł umowę pożyczki.
• PayU każdorazowo poinformuje Kupującego (e-mail) o odnotowanym zwrocie wraz z podaniem szczegółów zwrotu oraz płatności ratalnej, której dotyczył zwrot.
• W celu zapewnienia prawidłowej obsługi umowy pożyczki po zwrocie środków, w tym złożenia dyspozycji odstąpienia lub dokonania wcześniejszej spłaty, Kupujący powinien każdorazowo skontaktować się bezpośrednio z pożyczkodawcą.


Wyjątki


Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (pobierz) prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje Kupującemu w odniesieniu do umów wyszczególnionych w tym artykule, w tym między innymi nie przysługuje Kupującemu zawierającemu umowę o zakup biletów na wydarzenia rozrywkowe, sportowe lub kulturalne poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość.


Co się stanie, jeśli nie dostanę pożyczki?


Twój zakup nie zostanie zrealizowany, jeśli pożyczkodawca nie udzieli Ci pożyczki lub jeśli po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, nie wykonasz kolejnych kroków polegających na weryfikacji tożsamości i zatwierdzeniu warunków umowy o pożyczkę za pomocą otrzymanego kodu SMS.

Aby zrealizować zakup, możesz wrócić do sklepu i wybrać inną formę płatności.
Promocja PayU Raty 0%

FACHOWI KONSULTANCI

Nasi konsultanci to profesjonalny zespół ludzi, którzy udzielą wyczerpujących informacji i pomogą dokonać właściwego wyboru...

DOSTAWA Z WNIESIENIEM

Nasza oferta obejmuje wniesienie mebli do mieszkania lub domu klienta oraz montaż mebli na miejscu...

SZYBKA WYSYŁKA

Nasze meble dostarczamy na miejsce własnym środkiem transportu, w krótkim czasie, z zachowaniem bezpieczeństwa przesyłek...

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Jedną z honorowanych form płatności za zakupione meble jest płatność przy odbiorze, która gwarantuje spokojną i bezpieczną transakcję...Płatności

PayU PayPal MasterCard Visa GeoTrus SSL Opineo - Słucham swoich klientów Opinie konsumenckie Google