Stoły dębowe – solidny i oryginalny akcent dla Twojego mieszkania. Spotkania w gronie rodziny lub znajomych nabiorą nowej jakości

Wokół stołu powstają wspomnienia i nawiązują się relacje równie trwałe, jak dębowe drewno, z którego wykonany jest stół. Nie bez powodu mówi się, że to właśnie wokół niego kręci się życie – zjazdy rodzinne, duże przyjęcia obiadowe czy po prostu codzienne spotkania przy kolacji. Stoły dębowe są zawsze w dobrym stylu, pozwalają tworzyć nowoczesną i wyrafinowaną przestrzeń, a przy tym zapewnić przytulną atmosferę.Nie chcemy przekonywać nikogo, że to właśnie dąb powinien być najbardziej oczywistym wyborem – każdy, kto choć raz miał do czynienia z takim stołem, zakocha się w nim na zawsze.

 

Dlaczego stoły dębowe są idealnym wyborem?


Meble dębowe to klasyka już od przynajmniej kilku stuleci i raczej nie powinniśmy spodziewać się ich szybkiej detronizacji. Co najważniejsze, dąb przetrwał już wiele trendów wnętrzarskich, które bardzo szybko się zmieniały. W każdej z nich zajmował swoje miejsce, niezależnie od tego, czy wnętrze urządzone było w jednej z wielu odmian stylu nowoczesnego – od loftowego do skandynawskiego i nowojorskiego, czy też nieodmiennie dominowała w nim tradycja (np. wracający do łask styl prowansalski).

Naszą ofertę tworzy szeroka gama stołów z litego drewna – zarówno masywne modele, jak i stoły o opływowych i finezyjnych kształtach. Oferujemy także nietuzinkowe projekty stołów stanowiących połączenia drewnianych blatów z metalowymi nogami lub drewnianej ramy z blatem kwarcowym.

Nie jest więc problemem wybór kształtu i stylu, który najlepiej pasuje do wnętrza domu. Każdy ze stołów dodatkowo będzie charakteryzował się tym, co w meblach dębowych ceni się najbardziej – trwałością, wytrzymałością i funkcjonalnością.


Jak wybrać dębowy stół?


Oprócz wspomnianej wcześniej stylistyki, pod uwagę należy wziąć również przeznaczenie stołu. Od kilku lat obserwujemy triumfalny powrót prostych stołów kształtem przypominających galowe ławy jadane.W takiej stylistyce utrzymany jest między innymi stół Genewa – jego największy rozmiar sięga 240 cm długości! Bez problemu pomieści wielu gości, zapewniając im niezrównany komfort. Tak skonstruowany stół pozwala uniknąć szturchania się łokciami i niewygodnej pozycji podczas jedzenia, a dzięki dużemu blatowi umożliwi ustawienie na nim wszystkich dań i naczyń niezbędnych podczas posiłku!

Gdy w pomieszczeniu brakuje miejsca na taki stół lub w grę wchodzą bardziej kameralne spotkania, lepiej sprawdzą się delikatne, okrągłe stoły dębowe na smukłych nogach. Zaletą tych mebli jest także lekkość i elegancki wygląd, który sprawi, że będą ładnie prezentować się nie tylko w jadalni. To bardziej uniwersalne i wielofunkcyjne (a tylko odrobinę mniej imponujące wyglądem) meble, które w razie potrzeby można rozłożyć i z łatwością dostosować je do okazji.

Zgrabne stoły prostokątne z powodzeniem zastępują również tradycyjne biurka.W nowoczesnym projektowaniu coraz częściej stawia się na stoły będące centralnym punktem domowych gabinetów, ale to rozwiązanie będzie dobre również w niewielkich apartamentach. Za pomocą loftowego stołu dębowego uda się stworzyć przytulny kącik do pracy bez zagracania przestrzeni.


Najlepszej jakości drewno


Faktura i usłojenie stołów z drewna dębowego są wyjątkowo ciepłe i przyjemne. Najlepsze wrażenie sprawiają gładkie, miłe w dotyku powierzchnie.

Piękny i trwały stół dębowy, który przyciąga wzrok, szybko stanie się centralnym punktem przestrzeni. Bez wątpienia jest to inwestycja, która wytrzyma próbę czasu. Wiele osób jest przekonanych, że to właśnie drewno jest materiałem najbliższym człowiekowi – podobnie jak on żyje, oddycha i pracuje. Być może dlatego tak szybko przywiązujemy się do mebli drewnianych. Dzięki dębowym stołom ta relacja może być naprawdę długa i trwała.
Promocja PayU Raty 0% Promocja PayU Raty 0%

FACHOWI KONSULTANCI

Nasi konsultanci to profesjonalny zespół ludzi, którzy udzielą wyczerpujących informacji i pomogą dokonać właściwego wyboru...

DOSTAWA Z WNIESIENIEM

Nasza oferta obejmuje wniesienie mebli do mieszkania lub domu klienta oraz montaż mebli na miejscu...

SZYBKA WYSYŁKA

Nasze meble dostarczamy na miejsce własnym środkiem transportu, w krótkim czasie, z zachowaniem bezpieczeństwa przesyłek...

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Jedną z honorowanych form płatności za zakupione meble jest płatność przy odbiorze, która gwarantuje spokojną i bezpieczną transakcję...