Nasza nowa kolekcja Steel. Meble dębowe w nowoczesnym stylu do wnętrz loftowych

Wyrafinowane i proste – tak możemy określić naszą kolekcję Steel. Nowoczesne projekty mebli z litego drewna w końcu odważyły się zerwać ze sztywną stylistyką przedindustrialną. Troska, jaką otaczamy ten szlachetny materiał, nie pozwoliła nam jednak pozbyć się kojarzonej z dębowymi meblami dostojności i ponadczasowości. W efekcie stworzyliśmy trwałe meble minimalistyczne, wspaniale komponujące się z nowoczesnym stylem loftowym. Meble Steel są dokładnie takie, jakim jest sam dąb – solidne, mocne i długowieczne.

 

Nowoczesny styl, wyjątkowa trwałość…

Elementem nowoczesnych mebli drewnianych jest ich ascetyczna bryła. Podkreślają ją proste linie, bardzo oszczędne wzornictwo, a nawet pewna surowość. Nie kojarzy się ona jednak z warunkami spartańskimi, a bardziej z surowością natury – ciepłej, delikatnej, spokojnej. Taka też jest idea przyświecająca kolekcji Steel.

Koncepcje, które towarzyszyły projektowi, koncentrują się na naturalnym wyglądzie drewna dębowego. Z jednej strony jest ono doskonałą ozdobą samą w sobie; podkreśla kolorystykę i wystrój wnętrza. Na tle mebli dębowych dobrze prezentują się zarówno ciemne, jak i jasne kolory – te stonowane i te kontrastowe. Z drugiej strony delikatne słoje stanowią idealną kanwę dla ekspozycji bardziej wyrazistych elementów wnętrza – efektownej lampy, ciężkiego lustra, kolorowych fotografii lub nowoczesnej rzeźby.

Jednocześnie nie zapomnieliśmy o korzeniach i tradycji rzemieślniczej. Meble dębowe z kolekcji Steel są wykonane w zgodzie ze sztuką ciesielską. Dzięki temu nasze meble przetrwają lata bez wysokich nakładów finansowych na pielęgnację i konserwację.Wystarczy im odrobina troski, by odwdzięczyły się pięknym wyglądem i dużą odpornością na uszkodzenia.


Drewno i metal – yin i yang wnętrzarskich trendów

Charakterystycznym elementem loftowego stylu dębowego jest nadanie meblom lekkości. Są to zwykle elementy otwarte, osadzone na zgrabnych, metalowych nogach, niemal unoszące się nad podłogą. Meble z litego drewna przełamują nieco nawiązania do stylistyki poprzemysłowej i betonowe struktury, a dodatkowo dobrze prezentują się w otwartych przestrzeniach. Razem z industrialnymi elementami tworzą artystyczny klimat, który nie razi fabryczną skromnością.


I do salonu, i do sypialni

Jakość wykonania oraz solidny materiał, jakim jest dębina, sprawia, że kolekcja Steel nie stanie się wyłącznie dekoracyjnym elementem wyposażenia. Meble z litego drewna dobrze znoszą nawet bardzo intensywne użytkowanie.Z tego powodu nowa linia obejmuje meble wszechstronnego użytku – szafy z drewna dębowego, komody i regały oraz kredensy.

Perłą w koronie kolekcji są meble sypialniane. Łóżka z litego dębu stworzone są z myślą o dobrym i zdrowym śnie. Z jednej strony to mebel wykonany solidnie, znoszący spore obciążenia.

Wszechstronność nowej kolekcji Steel podkreśla także jej odrobinę nieformalny charakter – domowy; typowo użytkowy. Z meblami Steel można więc bawić się formą, połączeniami i formować wnętrze według własnego stylu lub rodzaju pomieszczenia.Promocja PayU Raty 0%Promocja PayU Raty 0%

FACHOWI KONSULTANCI

Nasi konsultanci to profesjonalny zespół ludzi, którzy udzielą wyczerpujących informacji i pomogą dokonać właściwego wyboru...

DOSTAWA Z WNIESIENIEM

Nasza oferta obejmuje wniesienie mebli do mieszkania lub domu klienta oraz montaż mebli na miejscu...

SZYBKA WYSYŁKA

Nasze meble dostarczamy na miejsce własnym środkiem transportu, w krótkim czasie, z zachowaniem bezpieczeństwa przesyłek...

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Jedną z honorowanych form płatności za zakupione meble jest płatność przy odbiorze, która gwarantuje spokojną i bezpieczną transakcję...