Dlaczego nasze meble są odpowiedzią na Państwa potrzeby?

Zanim drewniane meble trafią do nowych właścicieli czeka je bardzo długa droga. Poczynając od zasiania, czy to naturalnego, czy sztucznego, poprzez wzrost drzewa, aż po jego ścinkę i obróbkę drewna. Dopiero wtedy powstają meble, które spełniają potrzeby polskich i zagranicznych klientów. Proces ten wymaga pracy wielu osób, które jednak kochają to co robią i wkładają w swoją pracę serce, które potrzebne jest do wykonania prawdziwych mebli drewnianych.

Zanim drewniane meble trafią do nowych właścicieli czeka je bardzo długa droga. Poczynając od zasiania, czy to naturalnego, czy sztucznego, poprzez wzrost drzewa, aż po jego ścinkę i obróbkę drewna. Dopiero wtedy powstają meble, które spełniają potrzeby polskich i zagranicznych klientów. Proces ten wymaga pracy wielu osób, które jednak kochają to co robią i wkładają w swoją pracę serce, które potrzebne jest do wykonania prawdziwych mebli drewnianych.

Nasze meble drewniane

W świecie nie jest nowością, że Polska jest jednym z najważniejszych dostawców mebli. Mogłoby się wydawać, że gdzie się nie spojrzy, tam znajduje się jakiś zakład stolarski, jakaś firma produkuje meble. Dlaczego jednak to nasze meble są odpowiedzią na potrzeby zróżnicowanej grupy klientów? Na ten fakt składa się cała gama wyróżników. Chciałbym pokrótce opisać każdy z nich, tak, by udowodnić, że kochamy to co robimy i robimy to co kochamy, ale w całym tym procesie zawsze najważniejszy był, jest i będzie klient. Poniżej znajdą Państwo aż 20 odpowiedzi na tytułowe pytanie.

Nasze meble są odpowiedzią na Państwa potrzeby ponieważ…

 • 1) …do wytworzenia mebli wykorzystujemy naturalny surowiec odnawialny jakim jest drewno – dbamy o ekologię i środowisko, a także zapewniamy bliski kontakt z naturą.

 • 2) …jesteśmy firmą z tradycjami, posiadamy wieloletnie rodzinne doświadczenie, które przekazywane jest z pokolenia na pokolenie. Znamy się na tym co robimy.

 • 3) …zatrudniamy ludzi z pasją, którzy zakochali się w drewnie i pracując przy produkcji mebli łączą robienie tego co sprawia im przyjemność z wykonywaniem prawdziwych, drewnianych cudów.

 • 4) …nasi pracownicy oprócz pasji posiadają fachowe wykształcenie, nikt nie znalazł się w naszej firmie przez przypadek.

 • 5) …stawiamy na nowoczesne rozwiązania technologiczne, które możliwe są dzięki wykorzystywaniu bogatego zaplecza maszynowego.

 • 6) …tworząc meble z drewna zapewniamy wykorzystanie wszystkich jego zalet, w tym walorów wytrzymałościowych, estetycznych i zapachowych.

 • 7) …nasze meble drewniane są łatwe w pielęgnacji, co przekłada się na wydłużoną żywotność.

 • 8) …zapewniamy fachowe doradztwo – nie boimy się trudnych pytań i chętnie pomagamy w wyborze odpowiednich mebli.

 • 9) …stawiamy na jakość, do wykonywanych mebli zawsze dobieramy elementy najwyższej jakości (prowadnice, uchwyty), tak, by służyły przez długi czas.

 • 10) …zdajemy sobie sprawę z różnorodności gustów, dlatego zapewniamy szeroki wybór dostępnego asortymentu.

 • 11) …uwielbiamy kolory – umożliwiamy dobranie odpowiadającej klientowi barwy, dzięki czemu nasze meble bez problemu dopasują się do aranżowanego wnętrza.

 • 12) …dokładamy wszelkich starań, by nasze meble były wykonane z należytą precyzją – zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne są szczegóły.

 • 13) …nasze meble charakteryzują się jakością, która nie odbiega od światowych standardów.

 • 14) …mimo wysokiej jakości mebli oferujemy atrakcyjne ceny.

 • 15) …umożliwiamy wykonanie mebli na zamówienie – koniec z problemami z dopasowaniem mebli do urządzanego mieszkania.

 • 16) …nieustannie się rozwijamy, tak, by móc zapewnić naszym klientom meble jeszcze wyższej jakości.

 • 17) …dokładamy starań, by pozytywnie zaskakiwać naszych klientów.

 • 18) …zapewniamy fachową i miłą obsługę.

 • 19) …z nami nie ma potrzeby zamartwiania się o transport i wniesienie mebli.

 • 20) …kupując bezpośrednio u nas, klient omija pośredników, a pieniądze, które miałyby do nich trafić zostają w kieszeni.

Dwadzieścia prostych odpowiedzi, na jedno pytanie. Zaufało nam już wielu klientów z Polski i zagranicy. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta i produkowanie mebli najwyższej jakości, które będą nie tylko ozdobą urządzanego wnętrza, ale także zapewnią odpowiednią funkcjonalność i służyć będą przez wiele długich lat. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam!

Kuba Srebrzyński

Autor: Kuba Srebrzyński

Dołącz do Kuby Srebrzyńskiego na Google+

Strona: www.zrobionezdrewna.pl

Więcej wpisów w tej samej kategorii

Wpisy powiązane tagami

Zostaw komentarz

FACHOWI KONSULTANCI

Nasi konsultanci to profesjonalny zespół ludzi, którzy udzielą wyczerpujących informacji i pomogą dokonać właściwego wyboru...

DOSTAWA Z WNIESIENIEM

Nasza oferta obejmuje wniesienie mebli do mieszkania lub domu klienta oraz montaż mebli na miejscu...

SZYBKA WYSYŁKA

Nasze meble dostarczamy na miejsce własnym środkiem transportu, w krótkim czasie, z zachowaniem bezpieczeństwa przesyłek...

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Jedną z honorowanych form płatności za zakupione meble jest płatność przy odbiorze, która gwarantuje spokojną i bezpieczną transakcję...Płatności

PayU PayPal MasterCard Visa GeoTrus SSL Opineo - Słucham swoich klientów Opinie konsumenckie Google